O webu Heraldické noviny ...

Web a časopis Heraldické noviny provozuje redakční rada ve složení Miroslav Baroch a Jiří Ungermann pod záštitou Klubu pro českou heraldiku a genealogii.

Redakci můžete kontakovat zde.

 

Články

XXXX

Časopis

HN ve formátu PDF jsou volně dostupné. Přístup k jejich obsahu není nijak omezen. K jejich čtení je zapotřebí pouze prohlížeč formátu PDF, například Acrobat Reader, který je volně dostupný ke stažení a který lze používat na drtivé většině počítačů. Bližší informace k formátu PDF najdete například na Wikipedii.

HN jsou dostupné ve dvou verzích. Ve verzi pro prohlížení a ve verzi pro tisk. Verzi pro tisk použijte tehdy, chcete-li HN vytisknout a verzi pro prohlížení pokud vám stačí pouhá elektronická podoba. Obě verze jsou zcela odlišně připraveny a mají odlišné vlastnosti.
Informace jak najlépe HN stáhnout na disk počítače a jak je vytisknout najdete zde.

Historie webu

Začátek

Heraldicke noviny (HN) existují od sprna 2008, kdy bylo zveřejněno první číslo časopisu. Bližší informace k záměru vydávat HN jsou obsaženy v časopise Heraldika a Genealogie č. 1-2/2 008.

Technologický upgrade

V závěru roku 2013 padlo rozhodnutí přesunout obsah webových stránek k novému poskytovateli a přejít na kvalitnější správu obsahu prostřednictvím redakčního systému.